Produkty grupy Florida Worldwide Citrus INC

FTNF - "zaczerpnięte z serca owocu"

Firma Florida Worldwide Citrus INC została założona
w 1985 roku I ma swoją siedzibę w sercu przetwórstwa cytrusów na Florydzie.

Działalność firmy to przede wszystkim produkcja wszelkiego rodzaju naturalnych olejków cytrusowych jak
i wyciągów wodnych i olejowych pozyskanych z soków.

Wyciągi FTNF pomarańczy, grejpfruta i ananasa stanowią główną ofertę produkcyjną wchodzącą w skład całej gamy produktów wprowadzonych na rynek przez Florida Worldwide Citrus INC zarówno USA jak I w Europie i Azji.

Ekstrakty FTNF znajdują najczęściej zastosowane w sokach owocowych, nektarach, napojach owocowych, koncentratach, musach, dżemach, marmoladach i tym podobnych.

Florida Worldwide Citrus INC była pionierem i od wielu lat niezmiennie specjalizuje się w produkcji aromatów powstających ze świeżo wyciśniętych soków cytrusowych wykorzystywanych sokach owocowych, napojach jak również w przemyśle ciastkarskim i mleczarskim.
Firma Florida Worldwide Citrus INC dokłada wszelkich starań, aby tworzyć aromaty wyróżniające się najwyższą jakością, dlatego też cieszą się one doskonałą opinią we wszystkich krajach, w których są sprzedawane.

Aby móc produkować aromaty na bazie cytrusów FTNF charakteryzujące się doskonałą jakością, firma Florida Worldwide Citrus INC za niezwykle istotną uważa stałą współpracę z producentami soków cytrusowych, która umożliwia wykorzystywanie surowców najwyższej jakości pozyskiwanych pełni sezonu.

Obecnie IPRA France S.A. oraz Florida Worldwide Citrus INC ściśle ze sobą współpracują tworząc tym samym unikalny zespół obecny na wielu światowych rynkach. Dzięki ogromnym umiejętnościom i bogatemu doświadczeniu w tworzeniu aromatów kreują najlepsze
w możliwych produktów.

IPRA FRANCE S.A. I FLORIDA WORLDWIDE CITRUS INC POŁĄCZONE W TROSCE O SMAK I JAKOŚĆ.